Saleziáni prerušujú na 2 týždne svoju činnosť
Darujte 2% mladým!

Eufonický víkend v Jasenovciach

foto k clanku sustredkoPredposledný septembrový víkend 22-24.9. 2017 to na saleziánskej chate v Jasenovciach žilo hudbou, spevom a miestami aj tancom. Mládežnícky zbor sa v podobe deviatich mladých hudobníkov a spevákov zúčastnil zborového sústredenia.

 Po dlhej piatkovej ceste by sme pokojne mohli našu hru a spev nazvať nepríjemnou kakofóniou. Avšak sobota bola pre náš zbor takpovediac prevratná. Vďaka s. Mare Královičovej a s. Nany Obalovej sme si prehrali a prespievali staré známe piesne do nových, krajších verzií, ktoré budete môcť počuť na piatkových mládežníckych omšiach v saleziánskom mládežníckom stredisku na Štefánikovej 33.

Sobotný večer sa niesol v duchu ďalších mládežníckych piesní, hier a dobrého jedla od s. Janky Pullmannovej. V nedeľu ráno, a tiež predchádzajúce dni, celebroval sväté omše don Peťo Veselský. Po omši nasledovali raňajky a rýchle repete piesní nacvičených počas piatkového večera a soboty. Uprataním chaty a cestou na autobus domov sme ukončili tento hudobno - spevácky víkend v Jasenovciach.

My v médiách

viac

Videá

Kam kliknúť

viac