Výsledky CecilFestu 2020

CecilFest 2020 je súťaž hudobných videí pri príležitosti sviatku svätej Cecílie, patrónky hudobníkov a spevákov. Od piatka 13. novembra nám deti, mladí aj celé rodiny posielali videá s ich speváckymi a hudobnými výkonmi. Konkurencia bola veľká, veď spolu sa do súťaže sa zapojilo 30 videí.

Zobraziť všetky videá

V nedeľu 22. novembra, presne na sviatok svätej Cecílie, nastal očakávaný moment finále, v ktorom odborná porota hodnotila zaslané videá a vyberala tie najlepšie. Určiť víťazov však bolo veľmi náročné, preto porota videá rozdelila do viacerých kategórií:

Kategória "mladí" 

1. Miška a Jožko: Black Orpheus
2. Riňovka
3. God Guards Me, AniMagori, Hančárovci

Víťazné video:

 

Kategória "deti"

Porota sa v beznádejnej situácii rozhodla udeliť nakoniec všetkým 1. miesto v dvoch kategóriách :)

Staršie deti: sestry Karškové, Maťko Harakaľ, Katka Procházková, sestry Slivkové

Mladšie deti: Evička Vojtuňová, sestry Harakaľové, Baška Mikitová, Laura Baková a Emka Alexovičová

Kategória "rodiny"

Aj táto kategória bola neuveriteľne nabitá a porota zhodnotila, že všetky rodiny naplnili cieľ: rozdali radosť naokolo, krásne zaspevali a zahrali. Chceme preto srdečne poďakovať rodinám Ondiskovej, Karškovej, Blahovej, Karpáčovej, Salanciovej, Gojdičovej, Mrocekovej, Mikitovej, Jenčíkovej, Marinčákovej... Tým, že ste sa ako rodina dali dokopy a niečo krásne vytvorili, vyhrali ste najviac a úplne všetci...

Kategória "divácky najobľúbenejšie video"

K sobote 21.11.2020 si najviac fanúšikov získala rodinka Salanciová, ktorej video si pozrelo viac ako 13tisíc ľudí, len na našej fanúšikovskej stránke získali viac ako 550 hlasov, celkovo ich však hlasom podporilo viac ako 1500 ľudí. Nech sa páči, pozrite si aj vy najpopulárnejšie video CecilFestu 2020:

 

Záznam finálového popoludnia:

 

Chcete vedieť viac o saleziánskom diele v Humennom? 

Aktuálne oznamy Kto sú saleziáni? Sväté omše v našej kaplnke Pre rodiny Stretká a krúžky

Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.