Nedeľné oznamy

Zmena od 25.11.

Sv. omše online na youtube na kanáli Saleziáni Humenné

 Rozdávanie sv. prijímania 16:30 - 17:00

 Sv. spoveď od 15:30 (zatiaľ bez prihlásenia)

 Výroba adventných vencov ani nedeľné omše s osobnou účasťou ľudí nebudú

 

 

Oznamy - 34. nedeľa cez rok- nedeľa Krista Kráľa

(21. 11. 2021 )

 

Podľa nových opatrení sa upravuje aj naša činnosť takýmto spôsobom:

1) Sväté omše budú pre zaočkovaných a prekonaných s maximálnou kapacitou 50 ľudí. (do tohto počtu sa nerátajú už len deti do 2 rokov). V prípade kontroly ste povinní predložiť doklad o očkovaní, resp. prekonaní ochorenia. Prosíme všetkých o dôsledné dodržiavanie protiepidemických opatrení pri návšteve našich priestorov a počas spoločných podujatí (rúško - primeraný odstup - dezinfekcia rúk ... atď.).  Pre tých, ktorí sú počas svätej omše vonku budeme vychádzať rozdávať sv. prijímanie k zadnému vchodu.

Sväté omše cez týždeň budú v tradičnom čase o 16.00 hod.

Nedeľné sv. omše budú o 7.00; 8.30 a o 10.00 hod. Bude pridaná aj sv. omša o 16.00 hod. po skončení rodinného oratka. Na nedeľné sv. omše je nutné sa zaregistrovať na našej stránke.

2) Stretká, spoločenstvá a ďalšie aktivity budú sprístupnené pre osoby a deti, ktoré sú zaočkované, alebo prekonali Covid. Deti do 12 rokov potrebujú negatívny antigénový test nie starší ako 2 dni, resp. PCR test nie starší ako 3 dni.

3) Ku sviatosti zmierenia môže prísť ktokoľvek v tradičných časoch od 15.30hod.  A takisto v stredu dopoludnia od 9.30 do 11.30 hod.

4) Dnes na slávnosť Krista Kráľa, môžeme pri verejnom recitovaní modlitby Ježišu, Vykupiteľ ľudského pokolenia získať za obvyklých podmienok (sv. prijímanie, modlitba na úmysel Sv. Otca) úplné odpustky.

5) Dnes od 14:00 do 16:00 je čas rodinného oratka.

6) Ďakujeme všetkým, ktorí sa zapojili svojím príspevkom do tohtoročného "Cecilfestu". Najviac diváckych ohlasov získala pieseň rodiny Blahovej, a stávajú sa držiteľmi hlavnej ceny putovného mikrofónu.  Všetky piesne si môžete stále pozrieť na našej facebookovej stránke.

7) Na budúcu sobotu chceme v oratku vyrábať adventné vence. Začneme o 14.30 hod. a o 17.00 hod. budeme sláviť sv. omšu, kde adventné vence požehnáme.

8)  Liturgický kalendár: 

pondelok 22. 11.  - svätej Cecíle, panny a mučenice, spomienka

streda 24. 11.      - svätých Ondreja Dung Laka a spoločníkov, mučeníkov, spomienka

štvrtok 25. 11.      - svätej Kataríny Alexandrijskej, panny a mučenice, spomienka

nedeľa 28.11.      - 1. adventná nedeľa, začiatok nového liturgického roka

 

 
Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.