Nedeľné oznamy

Oznamy - 6. veľkonočná nedeľa  (09. 05. 2021)

1. Možnosť účastniť sa svätých omší je pre malé rozmery našej kaplnky veľmi obmedzená. Na 15m2 môže byť prítomný jeden človek. Preto cez pracovné dni zatiaľ pozývame na sv. omše iba malé skupinky mládeže.   Vo štvrtok na slávnosť Nanebovstúpenia Pána však bude sv. omša o 16:00 vonku na našom dvore-ihrisku. Potrebné je nosiť rúško.

2. Sväté omše v nasledujúcu nedeľu 16. mája o 8:30  a 10:00 budú (s predpokladom priaznivého počasia) vonku v našom areáli, potrebné je nosiť rúško. Detskú sv. omšu o 8:30 už nebudeme vysielať cez youtube.

3. Na sviatosť zmierenia sa u nás dá zarezervovať konkrétny termín na našej webovej stránke. Spovedáme v dňoch utorok - piatok. Rezervácia na spoveď

4. Pápež František vyzýva Cirkev v mesiaci máj k nepretržitej modlitbe za ukončenie pandémie koronavírusu. Pozývame vás modliť sa modlitebný maratón ruženca počas celého mesiaca máj.  

5. Dnes je deň matiek. Vyprosujme všetkým mamám hojné Božie požehnanie, nezabudnime im dnes venovať milé slovo, prípadne nejakú pozornosť, ktorá ich poteší.

6. Ponúkame vám aj nové číslo časopisu "Don Bosco dnes" - je v ňom aj reportáž o našich saleziánoch z Humenného :-).

7. Liturgický kalendár:

   štvrtok (13. máj)  - slávnosť Nanebovstúpenia Pána

   piatok  (14. máj) - sv. Mateja, apoštola (sviatok)

   nedeľa (16. máj) - 7. veľkonočná nedeľa

Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.