Rodinné nedeľné oratko

Nedeľa od 15.00 do 17.00

Tento čas je v našom oratku vyhradený deťom, rodičom a všetkým mladým, aby prežili v dobrom spoločenstve a radosti čas ako rodina. Program je prispôsobený počasiu a okolnostiam. Deťom sa budú venovať naši animátori pri hrách na ihrisku či v našej herni, dospelým zase môže dobre padnúť popoludňajšia káva v príjemnej spoločnosti.

Staňte sa členmi saleziánskej rodiny

Naše spoločenstvo je otvorené všetkým rodinám, ktoré sa majú chuť porozprávať, zabaviť, pomodliť sa, zdieľať každodenné situácie. Nikdy ste k nám doteraz nezavítali a nikoho nepoznáte? Vôbec to nevadí, príďte a okúste jedinečnú atmosféru, ktorú dokáže vytvoriť saleziánska rodina.

2 percentá mladým

Využite možnosť rozhodnúť o 2% vašich daní a venujte ich mladým. Aj vďaka vašej podpore môžeme v Humennom pracovať na výchove podľa príkladu dona Bosca, ktorého výchovný cieľ je zhrnutý v motte: "Dobrí kresťania, čestní občania".

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže; stredisko Humenné

Štefánikova 33, 066 01 Humenné

právna forma: Občianske združenie

IČO: 36164968

Stiahnuť tlačivo (fyzické osoby) Viac info!

Chcete robiť svätú vec? Vychovávajte mladých!
Chcete robiť svätejšiu vec? Vychovávajte mladých!
Chcete robiť najsvätejšiu vec? Vychovávajte mladých!

Don Bosco
Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.