SMS - mládežnícke stredisko

Hry, priateľstvá, palacinky

Piatok večer je u nás vyhradený mladým od 9 ročníka ZŠ vyššie. Začíname o 18:00 mládežníckou svätou omšou,  po nej si u nás každý nájde niečo, čo mu bude chutiť. U niekoho to budú spoločenské hry, u iného filmy a u väčšiny palacinky či iné dobroty, ktoré si pripravíme v kuchynke. Priateľská a uvoľnená atmosféra privíta každého, kto chce úprimne spoznať ďalších skvelých ľuďí. Čakáme aj Teba!

Mládežnícka omša s mládežníckym zborom

Príď a zaži kresťanské spoločenstvo mladých na našej mládežke. Tú pravú atmosféru navodí zbor a kapela, ktorí liturgiu spestria krásnymi piesňami v ešte krajších hudobných aranžmánoch. Počas kázne sa Ti naši saleziáni prihovoria zrozumiteľným jazykom na témy, ktoré sú pre mladých aktuálne. Začíname vždy v piatok o 18:00.

Športové turnaje

Už viac ako desaťročie sa na mládežníckom stredisku odohrávajú športové turnaje v rôznych športoch - volejbal, futbal či florbal. Vždy hrajú proti sebe miešané tímy chlapcov a dievčat. Hrávame ich v každom počasí. V zimných mesiacoch v telocvični na Spojenej škole sv. Cyrila a Metoda a v letných dňoch na našom novom modernom ihrisku. Vytvor si tím zo spolužiakov a príďte medzi nás!

Rozhovory s myšlienkou

Z času na čas privítame v našom stredisku zaujímavé osobnosti a môžeme sa s nimi porozprávať o vzťahoch, živote, radostiach aj starostiach. Privítali sme u nás už misionárov zo vzdialených kútov sveta, otca Pavla Hudáka, či zaujímavé manželské páry. Rozšíriť si vlastné obzory, vidieť svet naokolo očami múdrejších a skúsenejších je vždy cenné a obohacujúce.

Sleduj nás a zistíš, koho privítame nabudúce

2 percentá mladým

Využite možnosť rozhodnúť o 2% vašich daní a venujte ich mladým. Aj vďaka vašej podpore môžeme v Humennom pracovať na výchove podľa príkladu dona Bosca, ktorého výchovný cieľ je zhrnutý v motte: "Dobrí kresťania, čestní občania".

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže; stredisko Humenné

Štefánikova 33, 066 01 Humenné

právna forma: Občianske združenie

IČO: 36164968

Stiahnuť tlačivo (fyzické osoby) Viac info!

Chcete robiť svätú vec? Vychovávajte mladých!
Chcete robiť svätejšiu vec? Vychovávajte mladých!
Chcete robiť najsvätejšiu vec? Vychovávajte mladých!

Don Bosco
Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.