Pre info klikni na baner

Chystáme...

Druhá čajovňa

201710 Clanok cajovnaZnova pozdravujeme všetkých mladých od 9 ročníka vyššie. Pozývame vás na mládežku v piatok o 18:00 a po nej na posedenie do čajovne. Novinkou bude čokoláda a budeme trochu spomínať a súťažiť ...

Čítať ďalej...

Nové SMS

201710 Clanok cajovnaA je to tu!!! Znova po prázdninách sa roabieha naše SMS. Tentokrát však s prívlastkom NOVÉ. Neveríte? Príďte sa pozrieť... Nový štýl... Nové hry... Nové príjemné prostredie, príjemní ľudia, príjemná atmosféra + hosť z iného sveta. To všetko môžete zažiť už tento piatok u saleziánov. Začíname po novom 6.10. (piatok) o 18:00 mládežkou. 

 

Čítať ďalej...

Bodka za prázdninami

201708 Clanok bodkaPozývame všetkých chlapcov 5 ročník ZŠ a vyššie na zakončenie prázdnin - na BODKU ZA PRÁZDNINAMI DO POPRADU A LEVOČE 30.a 31.8.2017. Čaká nás skvelá ponuka Aquacity Poprad a program na Mariánskej hore v Levoči. Pre podrobnosti a prihlášku čitaj ďalej.

 

Čítať ďalej...

Chatovačka 2017

201705 Clanok ChatovackaČaká nás leto, a ním aj tradičná chatovačka. Tento rok budeme znova vo Viničkách. Všetky potrebé informácie nájdete na plagáte alebo u saleziánov a saleziánok. Prihlášky si môžete stihnuť aj tu. 

 

Čítať ďalej...

My v médiách

viac

Videá

Kam kliknúť

viac