Saleziáni prerušujú na 2 týždne svoju činnosť
Darujte 2% mladým!

Bodka za prázdninami

201708 Clanok bodkaPozývame všetkých chlapcov 5 ročník ZŠ a vyššie na zakončenie prázdnin - na BODKU ZA PRÁZDNINAMI DO POPRADU A LEVOČE 30.a 31.8.2017. Čaká nás skvelá ponuka Aquacity Poprad a program na Mariánskej hore v Levoči. Pre podrobnosti a prihlášku čitaj ďalej.

 

 

Informácie: Prihlášku treba odovzdať do nedele 27.8.2017. 

Keďže sme teraz saleziáni do soboty odcestovaní, prihlášky nám môžete doniesť v sobotu 26.8., alebo v nedeľu 27.8. Ak by sa vám vtedy nedalo prísť a doniesť prihlášku, môžete prihlásiť svojho syna aj telefonicky alebo cez sms (Meno a Priezvisko) na tel. č. 0911 760 048.

Prihlášku si môžete stiahnuť TU:

INFO

V stredu (30.8.) o 11:10 sa stretneme na železničnej stanici. Presunieme sa do Popradu, kde navštívime Aquacity. Prenocujeme v oratku u saleziánov v Poprade a na druhý deň sa vyberieme na Mariánsku horu v Levoči, kde na nás čaká pripravený program (scénky, zábava, hry, chvíľa zamyslenia, rôzne workshopy, občerstvenie). Po skončení programu budeme cestovať naspäť do Humenného. Je potrebné zabezpečiť si lístok na vlak, ktorý ide z Humenného do Košíc o 11:28 hod. (REX) a potom z Košíc do Popradu (Os) o 13:27 hod. Zabezpečte synovi aj spiatočný lístok z Popradu do Humenného. Je to vlak, ktorý z Popradu odchádza o 16:42 hod. (Os) a v Košiciach prestupujeme na vlak, ktorý do Humenného odchádza o 19:01 hod. (REX). Predpokladaný návrat do Humenného je vo štvrtok o 20:33 hod. Cena: 10 euro.

Treba si vziať zo sebou: spacák, karimatku, desiatu a vodu do vlaku na cestu do Popradu, taktiež stravu na celý výlet (bude možné si ju zakúpiť aj v Poprade), pyžamo, plavky, uterák, veci na osobnú hygienu, kartičku poistenca. V prípade daždivého počasia: dáždnik alebo pršiplášť, teplé oblečenie, prezuvky do telocvične. 

 

My v médiách

viac

Videá

Kam kliknúť

viac