Saleziáni prerušujú na 2 týždne svoju činnosť
Darujte 2% mladým!

Rôzne

2 % pre mladých v Humennom 2020

201703 Clanok percenta Aj tento rok môžete poukázať dve percentá z dane pre mladých. Vďaka vašej pomoci sme v roku 2019 uskutočnili 35 podujatí, výchovného, duchovného, kultúrneho a športového charakteru. Peniaze z 2% sme použili na zabezpečenie podujatí, nákup materiálu na podujatia a do oratória a na poníženie poplatkov pre deti a mladých. ĎAKUJEME VÁM. Ak chcete prispíeť na našu činnosť s deťmi a mladými aj tento rok, postup nájdete popísaný ďalej v článku. 

 

Čítať ďalej...

Sen sa začína napĺňať...

201905 Clanok ihrisko

Dlhoročný sen saleziánskej rodiny v Humennom sa začína pomaly napĺňať. Začali sme práce. Ak si chceš pozrieť ako pokračujeme, alebo priložiť ruku k dielu čítaj ďalej :D


 

Čítať ďalej...

2 % pre mladých v Humennom

201703 Clanok percenta Aj tento rok môžete poukázať dve percentá z dane pre mladých. Vďaka vašej pomoci sme v roku 2018 uskutočnili 58 podujatí, výchovného, duchovného, kultúrneho a športového charakteru. Peniaze z 2 % sme použili na zabezpečenie podujatí, nákup materiálu na podujatia a do oratória a na poníženie poplatkov pre deti a mladých. ĎAKUJEME VÁM. Ak chcete prispíeť na našu činnosť s deťmi a mladými aj tento rok, postup nájdete popísaný ďalej v článku. 

 

Čítať ďalej...

2% pre mladých

201803 Clanok 2percentaAj tento rok je možnosť darovať nám 2% zaplatenej dane pre naše stredisko. Ak by niekto mal neistotu, v článku je postup. Ďakujeme všetkým dobrodincom a priaznivcom nášho diela. 

 

Čítať ďalej...

My v médiách

viac

Videá

Kam kliknúť

viac