Pre info klikni na baner

Zažili sme...

Prekročili hranicu?

Maxistretko

HUMENNÉ- Predposledný týždeň v septembri znamenal, že do oratka opäť zavítali chlapci. Pri príležitosti otvorenie oratka pripravili saleziáni v spolupráci s animátormi a dobrovoľníkmi pre chlapcov Maxistretko. Jeho témou bol už dnes bl. Titus Zeman. Úlohou chlapcov bolo “prekročiť” hranicu.

Čítať ďalej...

Uverili Ježišovi

foto k clanku dc vs a pracujuciSkupina  desiatich vysokoškolákov a pracujúcich z humenského saleziánskeho strediska sa zúčastnila duchovných cvičení, ktoré sa konali v termíne od 14. do 17. septembra 2017. Rozhodli sa zanechať starosti bežného života a odišli do ticha na chatu v Jasenovciach. 

Čítať ďalej...

Otvorenie oratória

201709 Clanok Otvorenie oratkaPridávame nové informácie a reklamu na novu kartovú hru o don Titusovi Zemanovi - HRANICA, ktorá bude k dispozícii už na blahorečení. Nie všetky informácie sú kompletné, ale postupne ich doplníme. 

Čítať ďalej...

Na týždeň každý dedinčanom

foto k clanku slovenska dedina1Chatový tábor je akciou pripravovanou saleziánmi, saleziánkami a animátormi. Zúčastnilo sa ho vyše 120 mladých. Tábor sa konal v týždni od 10. do 15. júla vo Viničkách. Nová téma, noví ľudia, nové zážitky, to všetko bolo súčasťou tohtoročnej chatovačky.

My v médiách

viac

Videá

Kam kliknúť

viac