Vysokoškoláci a pracujúci

Sobotný večer v skvelej spoločnosti

Hľadáš partiu mladých ľudí, ktorí naozaj chcú napredovať ľudsky aj duchovne? Príď medzi nás, radi ťa uvidíme. Stretávame sa v soboty večer - porozprávame sa, zasmejeme sa, povzbudíme sa... Viac informácií môžeš získať u saleziána Fera Čunderlíka, alebo sestry Zuzky Šmotlákovej, FMA.

Nezabudnuteľné výlety

Krásna príroda, trochu turistiky a najmä pohoda a výborná partia. To sú v skratke naše občasné víkendové výlety, na ktorých budujeme naše spoločenstvo. Ako ako z fotiek vidieť, okrem utužovania vzťahov sem-tam príde aj na otužovanie tela. :)

Duchovné cvičenia v septembri

Raz za rok nechať všetko bokom - školu, prácu, starosti, mobil... Výnimočné momenty, výnimoční ľudia, výnimočný čas stretnutia s Bohom. Dopraj si pár dní v tichu a pokoji a daj Bohu šancu prihovoriť sa Ti spôsobom, ktorý by si nikdy nečakal. Vždy začiatkom septembra ešte pred otvorením zimných semestrov si vychutnáme spoločný čas na chate v Jasenovciach.

2 percentá mladým

Využite možnosť rozhodnúť o 2% vašich daní a venujte ich mladým. Aj vďaka vašej podpore môžeme v Humennom pracovať na výchove podľa príkladu dona Bosca, ktorého výchovný cieľ je zhrnutý v motte: "Dobrí kresťania, čestní občania".

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže; stredisko Humenné

Štefánikova 33, 066 01 Humenné

právna forma: Občianske združenie

IČO: 36164968

Stiahnuť tlačivo (fyzické osoby) Viac info!

Chcete robiť svätú vec? Vychovávajte mladých!
Chcete robiť svätejšiu vec? Vychovávajte mladých!
Chcete robiť najsvätejšiu vec? Vychovávajte mladých!

Don Bosco
Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.