Denný tábor 2024

Ako a prečo robíme denný tábor?

Denný tábor je spôsob, ako prežiť prázdniny priamo vo svojom meste štýlom "spia doma". Deti prežijú spoločne týždeň podľa programu. Za realizáciou takého tábora sú saleziáni spolupracovníci, saleziáni, saleziánky a naši animátori, ktorých formujeme počas roka a ktorí v lete bezplatne venujú týždeň svojich prázdnin mladším deťom. Našou motiváciou je láska k Bohu a mladým v duchu don Bosca.

Preto denný tábor nie je len riešením nudy počas prázdnin, ale aj priestorom na výchovu a duchovný rast v atmosfére priateľov, hier a poučenia, ktoré je šité na mieru deťom. Je to otvorená akcia, to znamená, že časť účastníkov sú deti z našich stretiek, no prihlásiť sa môže ktokoľvek, aj keby nás navštívil iba jednorazovo na samotnom dennom tábore. Vďaka deťom zo stretiek vzniká priateľská rodinná atmosféra, do ktorej sa rýchlo začleňujú aj nové deti.

Prihláška

plagat leto 2024

Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.