Animátori

Kto je animátor?

Naši animátori sú našimi najbližšími spolupracovníkmi a svojim príkladom života, službou pre druhých na stretkách a akciách vychovávajú a sami sa nechávajú premieňať. Byť animátorom je ideálny spôsob ľudského vyzrievania založený na aktívnom životnom štýle, ktorý vyjadruje animátorské heslo: "Idem ja!"

Škola pre animátorov

Dobrý animátor musí mať potrebné schopnosti a zručnosti. Práve Škola pre animátorov je prostriedok rastu v profesionalite pri výchove mladých. Naučíme sa základom pedagogiky, psychológie, ako viesť skupinu, ako pristupovať k jednotlivcom a ako to všetko urobiť v štýle dona Bosca. Absolvovanie ŠpA končí záverečnou animátorskou maturitou a slávnostnými animátorskými prísľubmi.

Termíny ŠpA v školskom roku 2020 / 2021:
20.-22.11.; 5.-7.3.; 23.-25.4.

Mesačné duchovné obnovy

Ponúkajú čas zastavenia sa pri Pánovi, zhodnotenie posledného mesiaca, upriamenie zraku do najbližších dní, ...

Čo potrebuješ: Sväté Písmo, zápisník, ak sa ide na chatu všetky potrebné veci na prežitie

Termíny duchovných obnov v školskom roku 2020 / 2021:
12.9.; 17.10.; 22.11.; 23.12.; 16.1.; 20.2.; 31.3.; 25.4.; 16.5.; 19.6.

PG-čky

S našimi animátormi sa pravidelne raz v mesiaci v nedeľu popoludní stretávame na formačno – organizačnom stretnutí, aby sme vedeli, čo sa stalo, kam sa uberáme a čo nás čaká. Počas PG-čiek sa zrodilo už mnoho dobrých nápadov ako pre chlapcov pripraviť čo najhodnotnejšie a najzaujímavejšie ponuky.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.