Vysokoškoláci a pracujúci

Sobotný večer v skvelej spoločnosti

Hľadáš partiu mladých ľudí, ktorí naozaj chcú napredovať ľudsky aj duchovne? Príď medzi nás, radi ťa uvidíme. Stretávame sa v soboty večer - porozprávame sa, zasmejeme sa, povzbudíme sa... Viac informácií môžeš získať u saleziána Fera Čunderlíka, alebo sestry Zuzky Šmotlákovej, FMA.

Nezabudnuteľné výlety

Krásna príroda, trochu turistiky a najmä pohoda a výborná partia. To sú v skratke naše občasné víkendové výlety, na ktorých budujeme naše spoločenstvo. Ako ako z fotiek vidieť, okrem utužovania vzťahov sem-tam príde aj na otužovanie tela. :)

Duchovné cvičenia v septembri

Raz za rok nechať všetko bokom - školu, prácu, starosti, mobil... Výnimočné momenty, výnimoční ľudia, výnimočný čas stretnutia s Bohom. Dopraj si pár dní v tichu a pokoji a daj Bohu šancu prihovoriť sa Ti spôsobom, ktorý by si nikdy nečakal. Vždy začiatkom septembra ešte pred otvorením zimných semestrov si vychutnáme spoločný čas na chate v Jasenovciach.

Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.