SMS - mládežnícke stredisko

Hry, priateľstvá, palacinky

Piatok večer je u nás vyhradený mladým od 9 ročníka ZŠ vyššie. Začíname o 18:00 mládežníckou svätou omšou,  po nej si u nás každý nájde niečo, čo mu bude chutiť. U niekoho to budú spoločenské hry, u iného filmy a u väčšiny palacinky či iné dobroty, ktoré si pripravíme v kuchynke. Priateľská a uvoľnená atmosféra privíta každého, kto chce úprimne spoznať ďalších skvelých ľuďí. Čakáme aj Teba!

Mládežnícka omša s mládežníckym zborom

Príď a zaži kresťanské spoločenstvo mladých na našej mládežke. Tú pravú atmosféru navodí zbor a kapela, ktorí liturgiu spestria krásnymi piesňami v ešte krajších hudobných aranžmánoch. Počas kázne sa Ti naši saleziáni prihovoria zrozumiteľným jazykom na témy, ktoré sú pre mladých aktuálne. Začíname vždy v piatok o 18:00.

Športové turnaje

Už viac ako desaťročie sa na mládežníckom stredisku odohrávajú športové turnaje v rôznych športoch - volejbal, futbal či florbal. Vždy hrajú proti sebe miešané tímy chlapcov a dievčat. Hrávame ich v každom počasí. V zimných mesiacoch v telocvični na Spojenej škole sv. Cyrila a Metoda a v letných dňoch na našom novom modernom ihrisku. Vytvor si tím zo spolužiakov a príďte medzi nás!

Rozhovory s myšlienkou

Z času na čas privítame v našom stredisku zaujímavé osobnosti a môžeme sa s nimi porozprávať o vzťahoch, živote, radostiach aj starostiach. Privítali sme u nás už misionárov zo vzdialených kútov sveta, otca Pavla Hudáka, či zaujímavé manželské páry. Rozšíriť si vlastné obzory, vidieť svet naokolo očami múdrejších a skúsenejších je vždy cenné a obohacujúce.

Sleduj nás a zistíš, koho privítame nabudúce

Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.