Detské sväté omše

Jediná nedeľná detská omša v Humennom

Nie je tajomstvom, že ako jediní v Humennom máme detskú svätú omšu v nedeľu. Kreatívnym a často aj zábavným spôsobom sa snažíme prispôsobiť kázeň práve deťom. Pred oltárom im rozložíme koberček, počas kázne na ňom sedia, aktívne sa zapájajú, odpovedajú, kreslia či dokonca súťažia. Častokrát získajú za svoju aktivitu omaľovánku alebo sladkú pozornosť.

Neváhajte, pridajte sa aj s vašimi ratolesťami! Radi vás privítame každú nedeľu o 8:30.

Detský zbor

Ak máš doma šikovnú speváčku alebo speváka, pokojne sa môže pridať k ostatným deťom spievať obľúbené detské kresťanské pesničky počas omše. Celý zbor má na starosti naša Katka, ktorá doň rada privíta nové tváre. Texty piesní vždy premietame, deti sa však rýchlo naučia slová aj rôzne ukazovačky.

Spovedáme aj počas omše

Je pre vás počas pracovného týždňa náročné zariadiť si čas na spoveď? U nás máte možnosť spraviť si ju aj počas nedeľnej detskej sv. omše. Podľa našich možností sa snažíme spovedať počas celej liturgie a v prípade potreby aj po nej.

Kedy ešte spovedáme?

Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.