Združenie saleziánskej mládeže

Domka je občianske združenie s celoslovenskou pôsobnosťou. S počtom viac ako 8 000 členov, predovšetkým detí a mladých vo veku od 6 – 30 rokov, patrí k najväčším mládežníckym organizáciám na Slovensku.

Cieľ a poslanie

Domka sa venuje sprevádzaniu mladých ľudí. Cielene im vytvára v spolupráci s katolíckou rehoľou Saleziánov don Bosca priestor pre angažovanosť a ponúka dôveru, zodpovednosť a podporu, primeranú ich veku a schopnostiam, aby ich podporila vo vyzrievaní v dobrých kresťanov a statočných občanov. Vedie ich k tomu, aby angažovanosť považovali za súčasť svojho životného štýlu. Nadväzuje na výchovnú skúsenosť sv. Jána Bosca.

Domka v Humennom

V Humennom Domka pomáha pri združovaní detí a mladých a aj vďaka nej sa môžu organizovať mnohé aktivity a podujatia. Za všetky spomeňme len prímestské tábory, chatovačku či šarkaniádu...

Kontakt:
Domka, stredisko Humenné
Štefánikova 33
066 01 Humenné
č.ú. DOMKA Humenné:  SK03 7500 0000 0040 3004 4539

Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.