Pre info klikni na baner

Aktuálne oznamy (10.2. - 17.2.2019)

Oznamy na 5. nedeľu v roku C 


1. Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pripraviť a zrealizovať Don Bosco show, aj tým, ktorí pripravili občerstvenie pre účinkujúcich alebo pomáhali v zákulisí.

2. Dnes večer nebude adorácia.

3. Chlapci druhého stupňa základnej školy nech sa do stredy prihlásia na jarný výlet, ktorý sa uskutoční v dňoch 15.-17.2.2019 na chate v Jasenovciach.

4. Aj tento rok sa uchádzame o vašu podporu, nakoľko nám môžete poukázať 2% z Vami zaplatenej dane. Ak sa rozhodnete prispieť Domke v Humennom, podporíte tým: našu pravidelnú činnosť a rôzne tábory, športové a kultúrne aktivity pre vaše detí i mladých.
Tlačivo si môžete vyzdvihnúť pri východe alebo ho môžete nájsť na našej stránke www.humenne.saleziani.sk. Tí, ktorí vykonávali dobrovoľnícku činnosť, môžu darovať až 3%. Je potrebné doložiť potvrdenie.

5. V najnovších katolíckych novinách sa dočítate: Narastá počet prenasledovaných kresťanov; Svätá spoveď v zahraničí nemusí byť problém; atď.

6. K dispozícii je nové číslo viery do vrecka s názvom: Napísali o Kristovi (Zo spisov duch. otcov 1. a 2. storočia). Za 1 € si ho môžete kúpiť v sakristii.

Liturgický kalendár:
Ne 17. 2.: 6. nedeľa v období cez rok C

Oznamy z fary:
• Dňa 16. februára 2019 pozývame rodičov, prípadne starých rodičov na Farskú sánkovačku do Vyšných Ružbách. Záujemcov prosíme, aby sa nahlásili v sakristii kostola do 10. februára 2019 (budúca nedeľa). Pri zapísaní je potrebné uhradiť sumu za výlet. Cena pre deti je 18,- eur a pre dospelých 20 eur. V cene je zahrnuté: doprava, poistenie, požičanie saniek, sánkovanie, obed, kúpalisko.

My v médiách

viac

Videá

Kam kliknúť

viac