Stretká pre manželov

Utorok o 17:30

Stretká sú každý utorok otvorené všetkým mladým manželským párom, ktoré by chceli prehĺbiť ich manželský a rodinný život. Začíname vždy zamyslením nad nedeľným Božím slovom formou lectio divina. Veríme, že večné pravdy obsiahnuté v Písme, sú tou pravou posilou pre každé manželstvo.

Rastieme spolu

Každodenný život v manželstve a rodine prináša aj množstvo otázok a problémov. V druhej časti stretka sa venujeme práve im a vytvárame si navzájom jedinečný priestor na zdieľanie skúseností a radostí, povzbudenie, dobrú radu i praktickú pomoc. Spolu ako spoločenstvo chceme rásť a privítame každého, kto má rovnakú túžbu.

Spoločné výlety

Spoločenstvo rodín sa výborne buduje aj na výletoch. Vďaka ním spoznávame ako blízke okolie Humenného, tak aj naše rodiny navzájom. Príjemný spoločný čas môžeme prežinť aj na saleziánskej chate v Jasenovciach. Deti dostanú priestor vyšantiť sa, rodičia si môžu v pokoji vychutnať čas mimo bežných povinností, práce a rutiny a načerpať nové sily v kruhu príjemných ľudí.

Hľadáte pre svoju rodinu miesto, v ktorom by mohla rásť? Príďte medzi nás. 

Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.