Tábory a výlety

Chatový tábor

Najobľúbenejší z našich táborov je chatovačka. Týždňová super-bomba-pecka akcia pre 120 detí sa koná v niektorom rekreačnom stredisku na Slovensku a je plná dobrodružstva, súťaží a nových priateľstiev. Každá chatovačka má svoj vlastný príbeh - spoznali sme už staroveké Grécko, alebo napríklad aj časy komunizmu na Slovensku. Naši animátori už od jesene pracujú na tom, aby nasledujúce leto bolo opäť všetko perfektné!

Prímestský tábor

Najtradičnejší prímestský tábor v Humennom s viac ako 20 ročnou históriou, vždy perfektným programom a skvelými animátormi. Pre 80 detí od 2. ročníka ZŠ až po siedmakov sú pripravené výlety, súťaže či tvorivé dielne. Každú minútu od rána do 17:00 využijeme počas 5 dní naplno - slovo nuda u nás neexistuje!

Jarný a jesenný výlet

Niečo špeciálne pre mladých dobrodruhov! Na našej chate v Jasenovciach si animátori pre Teba pripravia program, na aký nezabudneš - budeme cestovať v čase, bojovať ako Rimania s barbarmi alebo vstúpime do Narnie. Vyskúšame si svoju odvahu a naučíme sa mnoho z toho, čo správny muž musí vedieť. Tak ako - pridáš sa?

Zdieľať na Facebooku Zdieľať cez WhatsApp Poslať emailom
Na stránke používame cookies
Na našej stránke používame cookies. Slúžia nám na zlepšovanie tejto stránky a monitoring návštevnosti. Prehliadaním webu a použitím príslušného nastavenia webového prehliadača vyjadrujete súhlas s ich používaním.